Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za umówienie spotkania!

Na wskazany adres e-mail wysłaliśmy zaproszenie
na spotkanie on-line. Do zobaczenia!
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera!

Będziesz otrzymywać informacje o SMEO. Skorzystaj z faktoringu SMEO, a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

O nas

Wspieramy polskich przedsiębiorców, pomagając im zachować płynność finansową.

Poznaj nasz zespół

Nasza wizja

Stworzyliśmy SMEO z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz freelancerach. Dostarczamy im dodatkowe źródło finansowania w postaci faktoringu. Dzięki zachowaniu płynności finansowej mogą spokojnie zająć się budową i rozwojem swojej firmy.

Nasi inwestorzy

Posiadamy wsparcie dwóch potężnych inwestorów, którzy zainwestowali w SMEO łącznie ponad 28 mln zł.

Pozyskane środki przeznaczamy na finansowanie faktur polskich przedsiębiorców. Dzięki temu jesteśmy realnym wsparciem dla firm, które cierpią z powodu wydłużonych terminów płatności.

Prywatny fundusz z misją wspierania rozwoju firm tworzących innowacyjne usługi cyfrowe, o globalnym zasięgu dystrybucji. Posiada aktywa o wartości ponad 250 mln zł.

Więcej informacji

Fundusz VC inwestujący w Europie i Azji, koncentrujący się na innowacyjnych technologiach prowadzących do transformacji usług finansowych. Posiada aktywa o wartości ponad 400 mln Euro. Inwestor m.in. w: Twisto i Symmetrical.

Więcej informacji

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą eksperci z dziedziny finansów i technologii

Michał Pawlik

Chief Executive Officer

Współtwórca Idea Money – największego faktora na rynku MSP oraz pomysłodawca Faktoring.pl, pierwszego w Polsce faktoringu online; doświadczony lider i wizjoner biznesu.

Monika Woźniak

Chief Operating Officer

Strateg produktowy z doświadczeniem w zarządzaniu obszarami procesów i obsługi klienta w m.in. Idea Money, Bibby Financial Services i Alior Bank; w trakcie certyfikacji ACCA.

Agnieszka Gołębiewska

Chief Financial Officer

Ekspert zarządzania finansami, dyrektor finansowy w największych firmach faktoringowych i leasingowymch, m.in. w Idea Money, PF Leasing, BNP Paribas i Fortis Lease; w trakcie certyfikacji ACCA

Piotr Borysiuk

Chief Technology Officer

Doświadczony kierownik zespołów projektowych i produktowych IT w instytucjach finansowych (Dom Maklerski HFT Brokers, faktor Idea Money). Expert i coach metodyk zwinnych.

Łukasz Berski

Head of Marketing

Menedżer, projektant, strateg. Entuzjasta marketingu produktowego. Doświadczenie budował zarówno w agencjach, jak i po stronie Klienta (Rzeczpospolita, Idea Money, Dentsu Aegis Network, Bluecloud Interactive)

Media o nas

Nasze produkty są doceniane w mediach

Branżowi eksperci chętnie piszą o naszych produktach. Jak nas widzą? Co mówią? Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi materiałami.

Zobacz więcej wzmianek medialnych   

Nagrody

Faktoring SMEO jest cyklicznie nagradzanym produktem finansowym

Branża finansowa oraz nasi Klienci doceniają nasze produkty za najwyższe standardy jakości i nowoczesne podejście do Klienta.

Best digital factoring for Small & Medium Enterprsises

Według CEE SME Banking Club

Faktor roku

Według rankingu Loan Magazine Awards, 2019

Najlepszy produkt bezgotówkowy

Według Central European Digital Payments, 2018

Faktor roku

Według magazynu Home&Market, 2017

Branża finansowa oraz nasi Klienci doceniają nasze produkty za najwyższe standardy jakości i nowoczesne podejście do Klienta.

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail *

Nasza etyka

Dbamy o przejrzystość naszych działań

SMEO S.A. w swoim działaniu stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk, które stanowią zbiór zasad postępowania opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem. Zasady Dobrych Praktyk stosowane są przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, w szczególności związane z rynkiem finansów konsumenckich.

Dodatkowo każdego roku przechodzimy obowiązkowy audyt etyczny w ramach, którego przyznawany jest Certyfikat Audytu Etycznego, stanowiący weryfikację przestrzegania przyjętych zasad.

Mają Państwo możliwość złożenia wniosku do Komisji Etyki KPF o zbadanie zgodności danej praktyki biznesowej z Zasadami Dobrych Praktyk KPF (ZDP) – szczegóły można znaleźć pod adresem: https://kpf.pl/etyka/wniosek-do-komisji-etyki/

Blog

Odwiedź ekspercki blog
dla przedsiębiorców i freelancerów.

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do rozwoju prawdziwej przedsiębiorczości.    Właśnie dlatego stworzyliśmy blog SMEO – zbiór wiedzy przydatnej każdemu przedsiębiorcy!

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Świat fintech to Twój świat? Pasjonują Cię liczby i nowe technologie? Doskonale, bo my szukamy profesjonalistów. Aplikuj do SMEO! Prześlij swoje CV i napisz nam, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Zobacz kogo szukamy

SMEO Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Emilii Plater nr 53, XIV piętro, 00-113 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000 679116, REGON: 367336046, NIP: 5252712429, posiadająca kapitał zakładowy w pełni opłacony w wysokości 3.621.950,00 zł oraz kapitał zapasowy w wysokości 24.257.898,20 zł.

Złóż darmowy wniosek